Verlenging coronamaatregelen tot 20 mei

Naar aanleiding van de persconferentie van het kabinet d.d. 21 april worden de coronamaatregelen voor wat betreft sport enigszins versoepeld voor de jeugd en individuele topsporters. Echter sporten in teamverband mag alleen buiten. Dus voor onze vereniging worden de coronamaatregelen verlengd en blijven we gesloten tot 20 mei 2020. Tot die tijd: posten we voor de ouder- en kindgym en de yoga wekelijks oefeningen die je thuis kunt doen.

Houdt verder de website in de gaten voor nieuws over coronamaatregelen voor onze vereniging. Blijf gezond, vriendelijke groet namens het Bestuur van de WRSH.

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *